Consulting
Nasza spółka

Spółka WhiteBlack jest częścią europejskiej Grupy Kapitałowej CADAVEZ CAPITAL GROUP Ltd., która skupia ponad dwadzieścia podmiotów w różnych jurysdykcjach. Grupa świadczy usługi doradcze w zakresie prawa, finansów oraz podatków na rynkach europejskich.  Jest również inwestorem w projekty finansowe i kapitałowe. Początki grupy sięgają 2007 roku, dzięki czemu WhiteBlack poprzez rozbudowane kompetencje i doświadczenie z powodzeniem obsługuje firmy ze wszystkich sektorów gospodarki w Polsce.

Skuteczność

Doświadczenie i uznanie naszych doradców świadczy o sukcesie zrealizowanych projektów. Usługi oferowane przez WhiteBlack nastawione są na praktyczny rezultat i efekt końcowy. Cechuje nas skuteczność podejmowanych działań poparta osiągniętymi przez naszych Klientów wymiernymi rezultatami rynkowymi i finansowymi.

Profesjonalizm

Realizujemy projekty gwarantujące naszym Klientom osiąganie satysfakcjonujących sukcesów, popartych wymiernymi efektami. Podejmujemy się bardzo trudnych wyzwań i wspieramy naszych Klientów w dokonywaniu przełomowych zmian minimalizując przy tym koszty i ryzyko. Utrzymujemy wysokie standardy jakości naszych usług, umacniamy konkurencyjność oraz prestiż naszych Klientów.

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem doradców z wieloletnim doświadczeniem. Opracowujemy i wdrażamy oraz nadzorujemy programy strategiczne,  restrukturyzacji oraz usprawnień działalności operacyjnej, a także projekty w zakresie pozyskiwania kapitału dla firm polskich i zagranicznych działających w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

Partnerstwo

Uczestnicząc w pracach zespołów projektowych, pełnimy rolę partnera biznesowego dla swoich Klientów. Nie tylko tworzymy listy rekomendacji określając co należy zrobić, aby poprawić efektywność, ale przede wszystkim w ścisłej współpracy z Klientem wdrażamy niezbędne zmiany, rozwiązujemy problemy, bierzemy na siebie odpowiedzialność za skuteczność zaproponowanych działań.

Kreowanie wartości

Nasze działania wspierają budowanie wartości przedsiębiorstwa Klienta. Do dyspozycji Klienta stawiamy nie tylko bogaty warsztat inżynierii finansowej, doświadczenie i wiedzę, ale także osobiste kontakty oraz wspieramy przy pozyskaniu niezbędnego do dalszego rozwoju kapitału.